You are here:   User Profile
Register   |  Login

My Profile

   Minimize
Profile Avatar
ixoroxam
Krzywa
Głogów Małopolski, ******* *******
******* ******* 94755888
Działacze „Niebieskich” postanowili się na specjalnie dziwni ruch. Trenerem drużyny zostanie Juan Ramon Rocha, jaki w części masaż relaksacyjny warszawa, masaż relaksacyjny warszawa lat 90. doprowadził Panathinaikos Ateny do półfinału Champions League! Na pracownika układany jest... Krzysztof Warzycha.

Były piłkarz nie radzi sobie w roli szkoleniowca drużyny. W obecnym terminie I ligi piłkarze pod jego prowadzą wygrali chociaż pojedynczy konkurs i aż sześć przegrali. Władze klubu trafiłyście do sądu, że niewiele doświadczony Warzycha (w ostatnim sezonie po raz pierwotny w pracy trenerskiej podejmował w największej wartości rozgrywkowej) osobiście nie da rady. On oraz stanowi tegoż rozsądny i dlatego skontaktował się ze znajomym ekstrenerem i koledze Juanem Ramonem Rochą. Dla Warzychy więc także trenerski masaż leczniczy warszawa, rozluźnianie mięśni warszawa do półfinału Ligi Mistrzów. Również jak Jerzy Wyrobek stanowi dla mnie wzorem.

Określali go Indianinem
63-letni Argentyńczyk jest bardzo silne CV. Jako piłkarz grał w domowej ojczyźnie w Newell’s Old Boys i Boca Juniors, występował także poprzez szybki etap w Kolumbii. Bierze zbyt sobą koncerty w reprezentacji narodowej. Był w dużej grupie zawodników, którzy planowaliśmy śluz ślimaka, śluz ślimaka się do mistrzostw świata w 1978 roku, przeprowadzanych w Argentynie. W mundialu, który przeprowadził się triumfem gospodarzy, nie wziął jednak udziału. Najpełniejsze sukcesy odniósł z Panathinaikosem Ateny. Jako zawodnik wywalczył w latach 80. dwa zawody i pięć pucharów zaś w sezonie 1984/1985 dotarł z grupą do półfinału Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (poprzednika Ligi Mistrzów). Warzycha to też Atenach nie grał. Rocha w Grecji ze powodu na sylwetkę i dynamiczną grę oznaczany był „Indianinem”.

Półfinał Ligi Mistrzów
Pomocnik, który zszedł na konsekwentne w Grecji, pod koniec lat 80. podjął pracę szkoleniową oraz w niej też mówił sobie dobrze. W latach 1994-1996 Panathinakos stanowił jedyną z najprawdziwszych grup w Europie na czele ze snajperem Warzychą. Zespół pod kierunkiem Rochy dwukrotnie wywalczył mistrzostwo oraz Puchar Grecji. W czasie 1995/96 drużyna dojechała montaż kamer warszawa, montaż kamer warszawa do półfinału Ligi Mistrzów eliminując w ćwierćfinale Legię Warszawa. W Polsce padł bezbramkowy remis, w rewanżu „Koniczynki” wygrały 3:0, oraz dwa gole strzelił Warzycha. Ateńczycy odpadli w półfinale po rywalizacji z Ajaksem Amsterdam. W centralnym spotkaniu Panathinaikos wygrał 1:0, a strzelcem gola był „Gucio” (pierwsze trafienie Polaka w Champions League na ostatnim odcinku rozgrywek). W rewanżu Holendrzy zwyciężyli 3:0. Rocha później zarabiał w drugich greckich klubach, między drugimi w Arisie Saloniki również na Cyprze w Olympiakosie Nikozja. Do Panathinaikosu wracał dwukrotnie. Ostatnio był trenerem „Koniczynek” w 2013 roku. W międzyczasie stanowił też skautem, trenerem grup młodych oraz szefem akademii piłkarskiej, odnajdującej się w pobliżu Aten. Od 2013 roku nie działał w przeciętnym klubie.

Warzycha ma pomagać

Rocha dzisiaj dotarłem do Polski, w poniedziałek ma podpisać cyrograf z Klubem, a zaraz w czwartek poprowadzić drużynę w sklep z tkaninami dziecięcymi, tkaniny dziecięce sklep internetowy turnieju z GKS-em Tychy. Argentyńczyk nie zna realiów ligi polskiej, tylko będzie uznawał poparcie w istocie Warzychy, jaki uważa stanowić jego człowiekiem.

Utytułowany coach istniał w Chorzowie ponad dekadę temu. W 2005 roku na obiekcie przy Cichej odbył się benefis Warzychy, podczas którego Ruch (grali zawodnicy, którzy dostali mistrzostwo Narodowy w 1989 roku) zmierzył się z Panathinaikosem (drużyna z 1996 roku) panele poduszkowe, tkaniny dziecięce sklep. Trenerem panów był absolutnie Rocha.